Drukuj

Kategoria III - klasa C

Komisja ds. Tańców Polskich PS CIOFF®.

 KATEGORIA III KLASA : C
INDEKS L.P. PARTNER PARTNERKA ZESPÓŁ
1177 1 SOWIŃSKI ANDRZEJ WITKOWSKA OLIWIA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ
1157 2 BARAN FILIP ŁOPATA ZUZANNA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1270 3 ZATOPEK OLIVIER KOWALSKA KINGA ZPiT "BESKID" BIELSKO BIAŁA
1251 4 DWÓŻNIK TOMASZ MATUSZAK NADIA ZF "MARYNIA" WRONKI
791 5 JAKÓBCZAK WIKTOR KOWALIK AGNIESZKA ZTL "PROMYKI" WIELISZEW
1257 6 KOLONKO WOJCIECH SUROWIAK ZOFIA ZPiT "BESKID" BIELSKO BIAŁA
717 7 ROMOWICZ MATEUSZ BADZIŃSKA MAJA MLZPiT "KRAKOWIAK" KRAKÓW
1341 8 RYLL ANDRZEJ ZACHARSKA-GAZDA MARTA JANTAR ZPiT GDAŃSK
1249 9 DANIEL SZYMON WOJTYŁKO MILENA ZPiT "BESKID" BIELSKO BIAŁA
1166 10 KAMIŃSKI ALEKSANDER CZAIŃSKA OLIWIA DZF "CEPELIA" POZNAŃ
1181 11 ŚWIĄTEK ADAM DUSZYŃSKA LENA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1037 12 DZIWULSKI MICHAŁ SULENTA PATRYCJA ZT "FESTA" SP NIEDRZWICA DUŻA
1125 13 CHABROS BARTEK GRABARCZUK MARIA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ
963 14 WOŹNIAK KORNEL KLIMEK JULIA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
1180 15 ĆWIKLIŃSKI JAN CIOK ZUZANNA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1086 16 STĄSIEK KORDIAN ZŁOMAŃCZUK WIKTORIA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ
849 17 DEMBSKI KACPER TAFELSKA KORNELIA DZF "CEPELIA" POZNAŃ
822 18 RACZYŃSKI PIOTR PENTZ ANNA Z.KUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW
1289 19 MATYS MATEUSZ DYJACH WERONIKA ZIEMIA LISIECKA ZPiT GMINA LISZKI
997 20 PIEKARSKI DAWID KANTRZONKA WIKTORIA CK i BIBLIOTEKI BRUSY
1372 21 BRZEZIŃSKI KACPER GOEBEL MICHALINA CK i BIBLIOTEKI BRUSY
1328 22 RUKOWICZ RAFAŁ ŻVANSKYTE SABINA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1258 23 NIEBRÓJ MICHAŁ OSTROWSKA NATALIA ZPiT "BESKID" BIELSKO BIAŁA
1351 24 TOŁSTIK DANIEL NOWICKA GABRIELA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1285 25 SZRAJBER JAN SZMYGIN KAROLINA SZCZECINIANIE ZPiT SZCZECIN
1124 26 PALAK DAWID SAWA PATRYCJA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ
1052 27 WARDYN PAWEŁ REKOWSKA ROKSANA CK i BIBLIOTEKI BRUSY
740 28 ANTOSIK MARCELI WOŹNIAK JULIANNA POLTEX ZPiT ŁÓDŹ
1404 29 KOZŁOWSKI MICHAŁ BUKOWSKA WERONIKA GRAJEWIANIE ZPiT GRAJEWO
1410 30 PAVLIUN DAVID ADAM JACKIEWICZ JUSTYNA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1256 31 NIEMIEC FRYDERYK PĘCZKIEWICZ SYLWIA ZWT "KROPELKA" KATOWICE
1284 32 DĄBKOWSKI SEBASTIAN NOWAKOWSKA DOMINIKA SZCZECINIANIE ZPiT SZCZECIN
1189 33 CHILARECKI SZYMON WIŚNIEWSKA MARTYNA ZPiT "MŁODY TORUŃ" TORUŃ
1380 34 HERTRAMPF BARTOSZ MOSZCZUK EWELINA WDK BIESAL
930 35 GAJEWSKI TOMASZ JUDYCKA PATRYCJA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO
1029 36 SMOLIŃSKI DANIEL CZUBAK WERONIKA ZPiT "MALBORK" MALBORK
1379 37 HERTRAMPF PIOTR BEDNAREK PAULINA WDK BIESAL
1411 38 GULBICKI ERNEST TOMASZEWICZ RAMINA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1300 39 RIMKIEVICIUS ERNEST FRONSKA MILITA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1403 40 KOZŁOWSKI MATEUSZ WALISIEWICZ SAMANTA GRAJEWIANIE ZPiT GRAJEWO
873 41 SIUDZIŃSKI JAKUB MARANDA WIKTORIA Z.KUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW
1412 42 CHMIELEWSKI TOMASZ GEDRIS KLAUDIA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1409 43 ADAMOVIĆ RAFAŁ BOVSEVIĆ EMILIJA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1405 44 ŁAJEWSKI PAWEŁ BUĆKO JULIA GRAJEWIANIE ZPiT GRAJEWO
1406 45 ŁAJEWSKI PIOTR SIKORSKA WERONIKA GRAJEWIANIE ZPiT GRAJEWO
1402 46 RYDZEWSKI MATEUSZ SENDROWSKA JULIA GRAJEWIANIE ZPiT GRAJEWO
1407 47 CIEŚLAK KAROL PRZYBOROWSKA JULIA GRAJEWIANIE ZPiT GRAJEWO
1408 48 PETROVSKI ADRIAN BEKIONYTE MAGDALENA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN
1191 49 TYSZKA KAROL STOKŁOSA MATYLDA ZPiT "NOWA RUDA" NOWA RUDA

Turniej w Puławach

Kalendarz turniejów 2017

STYCZEŃ 2017 LUTY 2017 MARZEC  2017 KWIECIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
 
 
1
      1 2 3 4 5       1 2 3 4 5             1 2  
2
3
4
5
6
7
8
  6 7 8 9 10 11 12   6 7 8 9 10 11 12   3 4 5 6 7 8 9 Wieliszew
9
10
11
12
13
14
15
  13 14 15 16 17 18 19   13 14 15 16 17 18 19   10 11 12 13 14 15 16  
16
17
18
19
20
21
22
  20 21 22 23 24 25 26 Puławy 20 21 22 23 24 25 26   17 18 19 20 21 22 23  
23
24
25
26
27
28
29
  27 28             27 28 29 30 31       24 25 26 27 28 29 30  
30
31
 
 
 
 
 
                                                 
MAJ 2017
CZERWIEC  2017 LIPIEC 2017 SIERPIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
1
2
3
4
5
6
7
        1 2 3 4             1 2 Poznań   1 2 3 4 5 6  
8
9
10
11
12
13
14
Wilanów 5 6 7 8 9 10 11 Dobczyce 3 4 5 6 7 8 9   7 8 9 10 11 12 13  
15
16
17
18
19
20
21
  12 13 14 15 16 17 18   10 11 12 13 14 15 16   14 15 16 17 18 19 20  
22
23
24
25
26
27
28
Mielnik 19 20 21 22 23 24 25   17 18 19 20 21 22 23 Olsztyn 21 22 23 24 25 26 27  
29
30
31
 
 
 
 
  26 27 28 29 30     Poznań 24 25 26 27 28 29 30   28 29 30 31        
WRZESIEŃ 2017
PAŹDZIERNIK 2017 LISTOPAD 2017 GRUDZIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
1
2
3
              1       1 2 3 4 5 Malbork         1 2 3 Drohiczyn
4
5
6
7
8
9
10
Sokołów 2 3 4 5 6 7 8 Bielsko Biała 6 7 8 9 10 11 12   4 5 6 7 8 9 10  
11
12
13
14
15
16
17
  9 10 11 12 13 14 15 Liszki 13 14 15 16 17 18 19 Katowice 11 12 13 14 15 16 17  
18
19
20
21
22
23
24
Siemiatycze 16 17 18 19 20 21 22 Wronki 20 21 22 23 24 25 26 Józefów 18 19 20 21 22 23 24  
25
26
27
28
29
30
 
  23 24 25 26 27 28 29   27 28 29 30         25 26 27 28 29 30 31  
 
 
 
 
 
 
 
  30 31