Drukuj

Kategoria IV - klasa A

Komisja ds. Tańców Polskich PS CIOFF®.

 KATEGORIA IV KLASA : A
INDEKS L.P. PARTNER PARTNERKA ZESPÓŁ
877 1 CHLEBDA PAWEŁ PUDLIK WIOLETTA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
33 2 BOGUSZEWSKI BARTŁOMIEJ NIKITOROWICZ KAROLINA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE
556 3 PRZĘCZEK KRYSTIAN ZAJĄC AGNIESZKA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
1001 4 PODGÓRSKI MICHAŁ PRAŻUCH PATRYCJA ZF "MARYNIA" WRONKI
1200 5 TONDERA ADAM NIECIKOWSKA MAGDALENA ZPiT "GRAJEWIANIE" GRAJEWO
1201 6 BORCHERT PIOTR SZYCIK NATALIA ZPiT "GRAJEWIANIE" GRAJEWO
1098 7 ZAJĄC RAFAŁ PŁONKA ANNA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE
1199 8 GUTOWSKI ROBERT NIEDBAŁA EMILIA ZPiT "GRAJEWIANIE" GRAJEWO
1186 9 ŁOIN KRYSTIAN WOJCIECHOWSKA NATALIA ZPiT UG "JANTAR" GDAŃSK
377 10 PILECKI MATEUSZ NOWAK BARBARA KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW
370 11 REMBELSKI JAKUB KOWALIK JULIA PROMYKI ZTL WIELISZEW
982 12 TRACZ KAROL CIEŚLIŃSKA WERONIKA ZPiT "NOWA RUDA" NOWA RUDA
539 13 ŚLĘCZKA MACIEJ SERWIŃSKA KATARZYNA KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW
326 14 BOROŃ MIKOŁAJ BONAREK KLAUDIA KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW
878 15 MIKSA JAKUB PERESADA ZOFIA ZPiT "WARSZAWIANKA" WARSZAWA
167 16 GRZEJDA MICHAŁ ALEKSY ALEKSANDRA ZPiT "MŁODY TORUŃ" TORUŃ
20 17 ODORCZUK MICHAŁ WOJTKOWSKA IZABELA SK DROHICZYN
2 18 KNAP MIKOŁAJ ZIÓŁEK KLAUDIA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY
24 19 SKOCZEŃ DOMINIK BUCZYŁO JUSTYNA ZPiT "PODLASIACY" BIAŁA PODLASKA

Turniej w Puławach

Kalendarz turniejów 2017

STYCZEŃ 2017 LUTY 2017 MARZEC  2017 KWIECIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
 
 
1
      1 2 3 4 5       1 2 3 4 5             1 2  
2
3
4
5
6
7
8
  6 7 8 9 10 11 12   6 7 8 9 10 11 12   3 4 5 6 7 8 9 Wieliszew
9
10
11
12
13
14
15
  13 14 15 16 17 18 19   13 14 15 16 17 18 19   10 11 12 13 14 15 16  
16
17
18
19
20
21
22
  20 21 22 23 24 25 26 Puławy 20 21 22 23 24 25 26   17 18 19 20 21 22 23  
23
24
25
26
27
28
29
  27 28             27 28 29 30 31       24 25 26 27 28 29 30  
30
31
 
 
 
 
 
                                                 
MAJ 2017
CZERWIEC  2017 LIPIEC 2017 SIERPIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
1
2
3
4
5
6
7
        1 2 3 4             1 2 Poznań   1 2 3 4 5 6  
8
9
10
11
12
13
14
Wilanów 5 6 7 8 9 10 11 Dobczyce 3 4 5 6 7 8 9   7 8 9 10 11 12 13  
15
16
17
18
19
20
21
  12 13 14 15 16 17 18   10 11 12 13 14 15 16   14 15 16 17 18 19 20  
22
23
24
25
26
27
28
Mielnik 19 20 21 22 23 24 25   17 18 19 20 21 22 23 Olsztyn 21 22 23 24 25 26 27  
29
30
31
 
 
 
 
  26 27 28 29 30     Poznań 24 25 26 27 28 29 30   28 29 30 31        
WRZESIEŃ 2017
PAŹDZIERNIK 2017 LISTOPAD 2017 GRUDZIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
1
2
3
              1       1 2 3 4 5 Malbork         1 2 3 Drohiczyn
4
5
6
7
8
9
10
Sokołów 2 3 4 5 6 7 8 Bielsko Biała 6 7 8 9 10 11 12   4 5 6 7 8 9 10  
11
12
13
14
15
16
17
  9 10 11 12 13 14 15 Liszki 13 14 15 16 17 18 19 Katowice 11 12 13 14 15 16 17  
18
19
20
21
22
23
24
Siemiatycze 16 17 18 19 20 21 22 Wronki 20 21 22 23 24 25 26 Józefów 18 19 20 21 22 23 24  
25
26
27
28
29
30
 
  23 24 25 26 27 28 29   27 28 29 30         25 26 27 28 29 30 31  
 
 
 
 
 
 
 
  30 31