Drukuj

Punkty klasowe - kat.2 klasa D

Super User.

Aktualizacja 1 luty 2017
1 KRUPIŃSKI ADRIAN OSMÓLSKA JULIA ZPiT "WARMIA" OLSZTYN 1 97
2 KAMIŃSKI WOJCIECH KULKA MARIA DZF "CEPELIA"POZNAŃ 2 90
3 ZASTRÓŻNY DANIEL ZASTRÓŻNA JULIA ZF "MARYNIA" WRONKI 3 88
4 OSTASZ KAROL PIKUZIŃSKA MAŁGORZATA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ 4 77
5 KAMIŃSKI SZYMON BŁAŻYCZEK ANETA ZPiT "BESKID" BIELSKO BIAŁA 5 67
6 GOŁOMBIEWSKI MARCIN GRZYBEK KAROLINA ZPiT "MALBORK" MALBORK 6 62
7 WIERZEJEWSKI BRONISŁAW BOJARSKA BARBARA ZPiT "MŁODY TORUŃ" TORUŃ 7 59
8 KRUPA KACPER WÓJTOWICZ WIKTORIA ZPiT UW "WARSZAWIANKA" 8 49
9 PASIONEK MIKOŁAJ JĘDRSZCZYK OLIWIA MLZPiT "KRAKOWIAK" KRAKÓW 9-11 39
10 SOLARSKI MATEUSZ GÓRAL AMELIA ZF "MARYNIA" WRONKI 9-11 39
11 TARĘDŹ WOJCIECH KOLONKO MARIA BESKID ZPiT BIELSKO BIAŁA 9-11 39
12 SOBÓL PIOTR LENART ANGELIKA ZPiT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 12-13 38
13 RYBCZYK FILIP CHROBOK EMILIA ZPiT "BESKID" BIELSKO BIAŁA 12-13 38
14 LALIK MACIEJ GĄSTOŁ DAGMARA MLZPiT "KRAKOWIAK" KRAKÓW 14 34
15 ORZŁOWSKI BARTŁOMIEJ GOEBEL MICHALINA CK i BIBLIOTEKI BRUSY 15 30
16 BIELAWSKI JAKUB LEONI JULIA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 16-17 26
17 GUTKOWSKI BARTŁOMIEJ KASZUBSKA KAMILA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 16-17 26
18 SIRIJ IWAN DALEKA SOFIA ZT "BARWINEK" UKRAINA 18-20 25
19 JODEŁKO ERYK KOSMOWSKA PATRYCJA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 18-20 25
20 GÓRCZYŃSKI KAROL PAŁASZ ZOFIA ZPiT "WARMIA" OLSZTYN 18-20 25
21 TABOR PAWEŁ BRZEZIŃSKA ZOFIA ZPiT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 21-22 24
22 KRYŃSKI KACPER KURKIEWICZ DOROTA SZKOŁA PODSTAWOWA TOŁWIN 21-22 24
23 MAĆKOWIAK ADRIAN SKRZYPKOWSKA ALEKSANDRA SZK.KL.TP "KRAJKA" DROHICZYN 23-24 23
24 ŁEMPICKI JAN PŁONOWSKA MICHALINA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE 23-24 23
25 STASIK KAMIL MISTARZ KORNELIA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE 25 22
26 HAPOŃ PATRYK KOSIŃSKA MILENA SZK.KL.TP "KRAJKA" DROHICZYN 26 20
27 KOZŁOWSKI MAKSYMILIAN KWAŚNA DARIA BESKID ZPiT BIELSKO BIAŁA 27 19
28 DACIUK WŁADYSŁAW SZTUKA DARIA ZT "BARWINEK" UKRAINA 28-31 18
29 SZOSTAK PAWEŁ ŻYWICKA ALEKSANDRA MLZPiT "KRAKOWIAK" KRAKÓW 28-31 18
30 KAPUSTA ANTONI DYJACH GABRIELA ZPiT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 28-31 18
31 SZYCKO ALEKSANDER OSTASZ GABRIELA ZAMOJSZCZYZNA ZPT ZAMOŚĆ 28-31 18
32 GŁADYSZ FILIP TOŁWIŃSKA OLIWIA SZKOŁA PODSTAWOWA TOŁWIN 32 17
33 WOJTYŁA MICHAŁ KOWALCZYK ZUZANNA ZT "FESTA" SP NIEDRZWICA DUŻA 33-36 15
34 MACIEJEWSKI JERZY TOBOŁA JULIA WARSZAWIANKA ZPiT UW WARSZAWA 33-36 15
35 ADAMOWICZ FRANCISZEK SZEWCZUK OLIWIA ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ 33-36 15
36 WYSOCKI SZYMON MIŁKOWSKA WIKTORIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE 33-36 15
37 IWAŃCZYK JAKUB TOBOŁA MARIA WARSZAWIANKA ZPiT UW WARSZAWA 37 14
38 CZAIŃSKI MIKOŁAJ LEWANDOWSKA MARIA DZF "CEPELIA"POZNAŃ 38-39 13
39 GRZYB KRZYSZTOF MAŁYSZCZUK MARLENA ZPiT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE 38-39 13
40 MAKARSKI ADAM KOZŁOWSKA GABRIELA ZPiT "PODLASIACY" BIAŁA PODLASKA 40 12
41 ORIAN-SZPAK ADRIAN CHROMIK KINGA ORIAN SHOW SK KĘDZIERZYN KOŹLE 41 11
42 WIĘSŁAWIK JAKUB BARABASZ IGA ZTP JÓZEFÓW 42 10
43 SZYBAKOWSKI ERYK DĄBROWSKA DIANA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO 43-44 9
44 GEDRIS JAKUB PESLIAK MARTA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN 43-44 9
45 LENCZUK BOHDAN HOTS JULIA ZT "BARWINEK" UKRAINA 45-47 8
46 KWIT DAWID DROB DOMINIKA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 45-47 8
47 GASINSKI ERNEST SILEKAITE BEATA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN 45-47 8
48 MADYŃSKI KACPER BORUCKA EMILIA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 48-50 7
49 MAZERSKI MACIEJ ŻÓŁTKIEWICZ AMELIA SZTUMSKIE C.K. SZTUM 48-50 7
50 NITYCHORUK PIOTR PAWŁOWSKA ALEKSANDRA ZPiT "PODLASIACY" BIAŁA PODLASKA 48-50 7
51 SYKUT SZYMON KOPEĆ KATARZYNA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 51-55 6
52 ZIÓŁKOWSKI JAKUB KANTRZONKA ZUZANNA CK i BIBLIOTEKI BRUSY 51-55 6
53 RUTOWSKI MIKOŁAJ PEPLIŃSKA IGA CK i BIBLIOTEKI BRUSY 51-55 6
54 TATARCZYK WOJCIECH DEKARZ JULIA MIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK 51-55 6
55 MILEWSKI RADOSŁAW SILIN AGNIESZKA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO 51-55 6
56 WÓJTOWICZ PIOTR SUCHORA NATALIA ZT "FESTA" SP NIEDRZWICA DUŻA 56-59 5
57 MOSKAŁA BARTOSZ JASKOWSKA NATALIA CHOCHLIKI ZT PIEKARY 56-59 5
58 DERELA MAKSYMILIAN NOWAK DARIA CHOCHLIKI ZT PIEKARY 56-59 5
59 GUNEVIĆ EDVIN MURAVSKA KARINA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN 56-59 5
60 TATARYN MAKSYM SEREDOWYCZ LIUDMYLA ZT "BARWINEK" UKRAINA 60-64 4
61 SOBCZYŃSKI PAWEŁ SMOLIŃSKA PAULINA SZTUMSKIE C.K. SZTUM 60-64 4
62 PTAK KACPER MIĄSKO JAGODA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE 60-64 4
63 KALUGA MAREK BRZEZIŃSKA ZUZANNA POLTEX ZPiT ŁÓDŹ 60-64 4
64 RADZIKOWSKI BARTOSZ WRONKIEWICZ AMELIA PROMYKI ZTL WIELISZEW 60-64 4
65 LICKUNAS ADRIAN OSIPOWICZ EWELINA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO 65-79 3
66 KOMAR OREST ESBER ZEJNAP ZT "BARWINEK" UKRAINA 65-79 3
67 PIOTROWSKI JAKUB GUNIA JULIANNA ZPiT "DOBCZYCE" DOBCZYCE 65-79 3
68 KLIMCZAK PIOTR GOŁĘBIOWSKA NATALIA POLTEX ZPiT ŁÓDŹ 65-79 3
69 TYRKA DOMINIK MATYS GABRIELA CHOCHLIKI ZT PIEKARY 65-79 3
70 BOGDANIUK MIŁ POMIANOWSKA OLGA KUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW 65-79 3
71 POKORA JÓZEF DZIADOSZ ZOFIA ZTP JÓZEFÓW 65-79 3
72 BOGDANIUK NOE CYRAN MATYLDA KUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW 65-79 3
73 GRZYBOWSKI JAN ROMICKA AMELIA KUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW 65-79 3
74 ZARSZCZIKOW WITALIJ ŻYBORT KINGA MAGDALENA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO 65-79 3
75 KARNOWSKI PAWEŁ PEPLIŃSKA APOLONIA CK i BIBLIOTEKI BRUSY 65-79 3
76 MOSZCZUK PIOTR SAWINIEC ALICJA WDK BIESAL 65-79 3
77 MIGEVIĆIUS MARIUŚ MAZUR GABRIELA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO 65-79 3
78 RUSECKI MARCIN PIŚĆALOVA INA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN 65-79 3
79 MALINOVSKI ADRIAN PESLIAK MONIKA PERŁA ZPiT NIEMENCZYN 65-79 3
80 MAKUCH MICHAŁ MIKOS ADRIANNA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 80-90 1
81 URBANEK KRZYSZTOF SOLAN URSZULA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 80-90 1
82 ROŻEJ KAMIL KAWA ZUZANA ZPiT "MŁODY TORUŃ" TORUŃ 80-90 1
83 KAWCZYŃSKI MARCIN HUZARSKA KAROLINA SZTUMSKIE C.K. SZTUM 80-90 1
84 WIŚNIEWSKI DAMIAN KASPRZYK OLIWIA SZTUMSKIE C.K. SZTUM 80-90 1
85 ANTOSIK PATRYK KOWALCZYK ZUZANNA POLTEX ZPiT ŁÓDŹ 80-90 1
86 PYSZCZAK JAKUB GÓRALSKA ANIELA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 80-90 1
87 GNIECIAK ALEKSANDER PIĘTAK MAJA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 80-90 1
88 NALEWAJKO JAKUB JASIK AGNIESZKA ZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY 80-90 1
89 KONDRATOWICZ DANIEL SZKOLNIK DARIA ŚWITEZIANKA ZPiT WILNO 80-90 1
90 BEKIER DANIEL SIEMCZYK MILENA ZAMOJSZCZYZNA ZPT ZAMOŚĆ 80-90 1
91 SZCZOTKA ADAM MARCINKOWSKA AMELIA ZPiT "NOWA RUDA" NOWA RUDA 91-92 0
92 JAGIELSKI MICHAŁ BORDON ALICJA ZPiT "NOWA RUDA" NOWA RUDA 91-92 0

Turniej w Puławach

Kalendarz turniejów 2017

STYCZEŃ 2017 LUTY 2017 MARZEC  2017 KWIECIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
 
 
1
      1 2 3 4 5       1 2 3 4 5             1 2  
2
3
4
5
6
7
8
  6 7 8 9 10 11 12   6 7 8 9 10 11 12   3 4 5 6 7 8 9 Wieliszew
9
10
11
12
13
14
15
  13 14 15 16 17 18 19   13 14 15 16 17 18 19   10 11 12 13 14 15 16  
16
17
18
19
20
21
22
  20 21 22 23 24 25 26 Puławy 20 21 22 23 24 25 26   17 18 19 20 21 22 23  
23
24
25
26
27
28
29
  27 28             27 28 29 30 31       24 25 26 27 28 29 30  
30
31
 
 
 
 
 
                                                 
MAJ 2017
CZERWIEC  2017 LIPIEC 2017 SIERPIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
1
2
3
4
5
6
7
        1 2 3 4             1 2 Poznań   1 2 3 4 5 6  
8
9
10
11
12
13
14
Wilanów 5 6 7 8 9 10 11 Dobczyce 3 4 5 6 7 8 9   7 8 9 10 11 12 13  
15
16
17
18
19
20
21
  12 13 14 15 16 17 18   10 11 12 13 14 15 16   14 15 16 17 18 19 20  
22
23
24
25
26
27
28
Mielnik 19 20 21 22 23 24 25   17 18 19 20 21 22 23 Olsztyn 21 22 23 24 25 26 27  
29
30
31
 
 
 
 
  26 27 28 29 30     Poznań 24 25 26 27 28 29 30   28 29 30 31        
WRZESIEŃ 2017
PAŹDZIERNIK 2017 LISTOPAD 2017 GRUDZIEŃ 2017
Po
Wt
śr
Cz
Pi
So
Ni
  Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni   Po Wt śr Cz Pi So Ni  
 
 
 
 
1
2
3
              1       1 2 3 4 5 Malbork         1 2 3 Drohiczyn
4
5
6
7
8
9
10
Sokołów 2 3 4 5 6 7 8 Bielsko Biała 6 7 8 9 10 11 12   4 5 6 7 8 9 10  
11
12
13
14
15
16
17
  9 10 11 12 13 14 15 Liszki 13 14 15 16 17 18 19 Katowice 11 12 13 14 15 16 17  
18
19
20
21
22
23
24
Siemiatycze 16 17 18 19 20 21 22 Wronki 20 21 22 23 24 25 26 Józefów 18 19 20 21 22 23 24  
25
26
27
28
29
30
 
  23 24 25 26 27 28 29   27 28 29 30         25 26 27 28 29 30 31  
 
 
 
 
 
 
 
  30 31